LEZZETTEN VAZGEÇMEDEN FORMDA KALIN

 

 Reklamlar

 

Reklamlar

 Sıcaklar artmaya başladıkça hepimizi bir telaş alır. Yaza formda girmek için daha az yemeye başlar ancak bu arada da çoğu lezzetten vazgeçmek zorunda kalırız.

Aslında diyet yapanlar için zorluklar bununla da bitmiyor. Diyetteyken dışarıda yemek yemek de öyle kolay değildir. Bir yandan arkadaşlarınızın isteklerine uyum sağlamak isterken öte yandan da rejimi bozmamak için çaba sarf edersiniz. Bunda da çoğu zaman başarılı olamaz ve rejimi bozarsınız. Bir anda fast food yiyeceklere kendinizi kaptırırsınız.

Burger King de bu durumu düşünmüş olmalı ki yepyeni hafif seçenekleriyle ile lezzetten vazgeçmeden formda kalmanızı sağlamayı amaçlıyor. Yeni ve hafif “ReForm” ürünleri ile kendine özen gösterenlerin ilk tercihi olacak.

Lezzetli ve hafif “ReForm” ürünleri ile doyarak formda kalmanın tadına varacaksınız. Zengin içerikli salatalar, light mayonez ve kepek ekmeği ile hazırlanmış sandviçlerden oluşan çok özel ürünlere doyamayacaksınız.

Taptaze domates ve peynirli ReForm Akdeniz Salata, sıcak ızgara tavuklu ReForm Chick, Ton Balıklı ve Mısırlı Ton ReForm Salata çeşitleri damak keyfinizi arttırırken, ızgara tavuk eti, kepek ekmeği, light mayonez ve marulun birleştiği Chicken Whopper Jr. Lite vazgeçemeyeceğiniz bir diğer alternatif olacak. ReForm'un diğer bir ürünü ise pita ekmeğinin içinde alevde tavuk ızgara Pita Chick. Birbirinden nefis ReForm lezzetlerine büyük boy portakal suyu eşlik ediyor.

 

Reklamlar

Tüm hakları saklıdır © 2006 - 2011 WebKadin.ComHaber Haber Web Stats