KISA YOLDAN GÜZELLİK

 

 Reklamlar

 

Reklamlar

 Yoğun ve meşgul bir kadınsanız size bazı kolaylıklar bulduk: Makyaj rutininize kolaylık, daha genç görünmek için hileler ve daha birçoğu.
 

Eski rujunuzla vedalaşın
 

Ruj renginizi senelerdir değiştirmediniz mi?
Aman sakın ruj cenderesine sıkışıp kalmayın!
Bundan kurtulmanın en basit yolu farklı tonlar
denemek ve “kendinizi” yeni bir renkte aramak.
Alışık olduğunuz rengin farklı bir tonunu deneyin. Bu minik değişikliğin size kazandıracağı sürpriz: Gözlerinizde bulacağınız yeni bir ışıltı.
 

Elmacık kemikleri yaratın
Yanaklarınızı belirginleştirmenin doğal bir yolu var: Cildinizden birkaç ton koyu (bronz gibi) bir allık seçin. Elmacık kemiğinin hemen altından başlayarak saç dibine doğru soluklaşmak şartıyla sürün, üstüne altın tonlu bir pudra kullanın. Yüksek noktalar ışığı yakalar, daha alt bölgeler ise bunun tersini yapar. Sonuç: Daha belirgin elmacık kemikleri!
 

Fondötene dikkat
İşin sırrı fondöten sürmeden önce burun etrafına ince bir kat göz jeli sürmektir. Jel kurudukça makyajın tutunması için daha pürüzsüz bir yüzey oluşmasına neden olur. Fondöteninizin stick şeklinde olması da daha yararlı olur çünkü krem olanlara kıyasla daha sert ve dolayısıyla kuruyup çatlamaya karşı daha uygundurlar.
 

Ağrısız ağda yapın
Kafein sizi ağrıya daha dayanıksız yapar. O yüzden kahve alışkanlığınızdan kurtulun. Ayrıca, Retin A veya glycolic acid içeren bir ürün kullanıyor musunuz? Bu maddelerin ikisi de cilt hücrelerinin ayrılmasına neden oluyor, bu da ağdanın cilt tabakasını tümden çekmesine neden olabilir. Ağdadan 1 hafta önce kullanımlarını durdurun. Son olarak daha fazla tahrişe neden olacağı için bez kullanılarak yapılan ağdadan uzak durun.

 

Reklamlar

Tüm hakları saklıdır © 2006 - 2011 WebKadin.ComHaber Haber Web Stats