İLİŞKİ KİŞİLİĞİNİZİ ÖĞRENİN

 

 Reklamlar

 

Reklamlar

 Aşkta kontrolcü, kıskanç mı yoksa koruyucu musunuz? Okuyun, ilişki kişiliğinizi öğrenin...

İlişkisiz yapamayanlardan mısınız?
Erkek arkadaşınızla yollarınız ayrıldığında hemen yeni birini buluyorsanız ilişkisiz yapamayanlardansınız. Onun alışkanlıklarına ve çevresine hemen adapte olup onun gibi yaşamaya başlarsınız. Bu arkadaşların ızı hatta yeni sevgilinizi rahatsız edebilir. Bu özelliğinizden hoşlanmasanız da kendinize engel olmalısınız. Bu şekilde davranmayı bırakmak istiyorsanız ilişki sonrası bekar olan arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmeye çalışın, böylece yalnız kalmış gibi hissetmezsiniz. Yeni ilişkinizde sizin ve onun kendi hayatlarınızı yaşamanıza özen gösterin.

Onun annesi gibi misiniz?
Sevgilinizin her şeyini hazır etmeye mi çalışıyorsunuz? Yemek, kıyafet ve banyo hatırlatmaları ona annesini hatırlatabilir. Annelik rolü sebebiyle sevgiliniz siz olmadan birşey yapamayacak zannedebilirsiniz. Gerçek şu ki erkekler istediklerinde herşeyi gayet iyi becerirler. Oysa ilişkilerin sağlıklı olması için her iki tarafın da aynı olgunluğa sahip olmaları ve kendi sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekir.

Sürekli kontrol mü edersiniz?
Sevgilisini kontrol etmeyen yok gibidir ancak bu abartıldığında bazı sorunlara neden olabilir. Erkeler kadın tarafından kontrol edilmekten ve baskıdan hoşlanmazlar. Unutmayın, siz onu kontrol etmeye çalıştıkça size yalan söyleme ihtimali artar.

Sevgiliniz olduktan sonra değişiyor musunuz?
Sevgiliniz olduğunda karakteriniz, alışkanlıklarınız ona mı benziyor? Sevdiği her şeyi seviyor, hobileri hobiniz mi oluyor? Bu kişiliğinizden ödün vermeniz sonucunu doğurabilir. Bu ilk başlarda sevgilinizin hoşuna gitse de, sonraları hayatınızı monotonlaştıracaktır. Sizi ilk tanıdığında daha farklı olduğunuzu düşünecektir. Bu nedenle ilişkinizi kendinizden ödün vermeden, tüm doğallığınızla yaşayın.

 

Reklamlar

Tüm hakları saklıdır © 2006 - 2011 WebKadin.ComHaber Haber Web Stats