ÇİÇEK HEDİYE EDERKEN

 

 Reklamlar

 

Reklamlar

Çiçek hediye etmede kararsız kalanlar için bazı önerilerimiz var.

Çiçek almak ve vermek için özel günleri beklemek zorunda değilsiniz...
Doğrusunu söylemek gerekirse, öylesine verilmiş çiçekler ya da “Bugün seni düşünüyorum” diye gönderilmiş çiçekler beklenmedik bir sürpriz olduğundan çok daha anlamlı olur.

Bir buket çiçek çok farklı duyguları anlatır. Dostluktan, çok romantik bir arkadaşlığa kadar! Eşinizin, sevgilinizin, annenizin, kızınızın, kardeşinizin, yada arkadaşınızın çok hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz.

Her zaman yeni bir şeyi deneyin...
Kadınları birçok çeşit çiçek ve renkler etkiler. Mesela gül hediye ederken, pembe, somon, sarı, beyaz, yada karışık renkleri tercih edin ki onun dikkatini kesinlikle çekin. Ve unutmayın, kadınları sadece güller etkilemez. Muhteşem taze çiçeklerden oluşmuş karışık bir buketle de fazlasıyla aynı etkiyi yaratabilirsiniz.

Çiçekler hiçbir zaman can sıkıcı değildir...
Çiçeklerin sonsuz çeşitleri ve benzersiz cazibeleri onları her zaman sıra dışı yapar. Her bir buket aranjmanı, yeni ve kişisel bir teşekkür, takdir, minnettarlık ifadesidir. Sizin olumlu hayal gücünüzü ve düşünceli kişiliğinizi yansıtır.

Çiçekler “bağlılık” anlamını taşımak zorunda değildir...
Sakin olun erkekler!
Ona bir buket çiçek hediye ettiğinizde, sonsuza kadar bağlı kalacağınızı söylemiyorsunuz!
Göndereceğiniz aranjmanla sadece onu düşündüğünüzü ve değer verdiğinizi hissettirirsiniz.

Hazırlıklı olun...
Çiçek siparişi verirken alıcının adı, adresi, ve telefon numarasını hazırda bulundurun. Ne göndereceğinizi kararsız kaldıysanız, Çiçek Dünyası'ndan yardım istemekten çekinmeyin. Profesyonel yardım alın. Çiçek seçmek zor olabilir. Biz size bu konuda yardımcı olmaya hazırız. Sizin duygularınızı yansıtacak ve alıcının kişiliğine uyacak özel bir buket hazırlanabilir.

Çiçek hediye etmek çok şey ifade eder.
Ve unutmayın, bir bayan en son ne zaman
ve kimden çiçek aldığını her zaman hatırlar!

 

Reklamlar

Tüm hakları saklıdır © 2006 - 2011 WebKadin.ComHaber Haber Web Stats