Vücut Tipine Göre Ceket Önerileri

 

 Reklamlar

 

Reklamlar

 Hazır her şey indirimdeyken kendine önümüzdeki kış giyebileceğin bir ceket almak istiyor ama bir türlü vücuduna cuk oturan bir şey bulamıyorsan önerilerimizi oku...

İşte vücut tipine göre ceket önerileri...

Bacakların gövdene göre daha kısaysa...
Kısa ve vücuda oturan montları deneyebilirsin. Böylece bacakların olduğundan çok daha uzun görünecektir. Kalçanın hemen altında biten kabanlar ise ancak bacak boyunu kısa göstermeye yarar!

Çok zayıfsan...
Miflonlu, kürk ve kalın kumaş gibi detaylarla zenginleştirilmiş küçük montlar tam sana göre! Böylece hem daha "yapılı" görünecek, hem de soğuk kış günlerinde sıcacık olacaksın!

Kalçaların genişse...
Sanılanın aksine kalçayı kapatan mont ve ceketler daha kilolu görünmene yol açar. Bu nedenle tercihini kısalardan yana kullanmanda fayda var. Bel hizasındaki ceket ve montlar dikkati kalçalarından gövdene kaydırır.

Uzun ve inceysen...
Her tür mont ve ceketi rahatlıkla giyebilirsin ama sana vücuda oturan ve kalçanın hemen üzerinde biten ceketler çok daha iyi gider. Ayrıca mont veya ceketinin tek renk olma gibi bir zorunluluğu da yok. Büyük ekose, hatta çiçek desenlileri bile gayet güzel taşıyabilirsin.

Onlar ne giyiyor?
Hollywoodun stil sahibi ünlüleri tercihini, uzun ve bayaz paltolardan yana kullanıyor. Angelina Jolie, Katie Holmes, Maria Menounos, beyaz paltoyu tercih eden ünlülerden...

 

Reklamlar

Tüm hakları saklıdır © 2006 - 2011 WebKadin.ComHaber Haber Web Stats