2012 MAKYAJ MODASI

 

 Reklamlar

 

Reklamlar

Çıplak makyaj
Cildinizi doğal güzelliğiyle ön plana çıkarmak istiyorsanız ya da çok fazla makyajdan rahatsız olan biriyseniz pratik, hızlı ve doğal çıplak makyaj yine 2012 sonbahar kış mevsiminin trendi. Yeni sezon için çıplak makyaj en çok tercih edilen makyaj modası olacak. Çıplak makyajın en önemli özelliği doğal güzelliğin vurgulanmasıdır. Cildiniz kusursuz görünmeli, elmacık kemikleriniz belirginleşmeli, gözlerinizde rimel olmalı. Dudaklar ise şeffaf görünmelidir.

 Dumanlı göz makyajı
2012 makyaj modasının dumanlı göz makyajındaki gözde rengi bu sene füme ve leylak tonlarından oluşmakta. Dumanlı gözler her sezonun vazgeçilmezi ama bu sezon dumanlı göz makyajında farklı renkler sıra dışılığın en güzel göstergesi. Özellikle kullanacağız. Klasik renklerden uzaklaşıp, gözlerimizi renklendiriyoruz.
 


Kalın kaşlar
2012 makyaj modasının çıplak makyajla gündeme gelmesiyle devamını sade ve doğallığın göstergesi olan kalın kaşlar geri takip etti. Yeni sezonda en fazla cesaret isteyen kalın kaşlar 2012 yılını damgasını vuracak. 2012 yılının makyaj trendindeki en dikkat çekici trendi olan kalın kaşları hep birlikte bekleyip göreceğiz.

 Vampir dudaklar
2012 makyaj modası için bir taraftan çıplak makyaj ve kalın kaşlar diğer taraftan vampir dudaklar… Bordo ve kırmızı dudaklar, kusursuz ve doğal bir cilt ile birleşiyor…

 Eyeliner
Çizgiler, çizgiler ve yine çizgiler… Dramatik bir görünüm için eyeliner şart! İnce ya da kalın, fark etmez. Tercih sizin.

 

Reklamlar

Tüm hakları saklıdır © 2006 - 2011 WebKadin.ComHaber Haber Web Stats